Wprowadzenie » Sztalugi malarskie

Sztalugi malarskie dla artystów

.

 

Mała, średnia, duża? Nie możesz się zdecydować, którą sztalugę wybrać? Pomożemy Ci ! >>> 

Wideo instrukcja, jak złożyć sztalugę  KING   ▼  

 


bežná cena 64,90 zł

naša cena 32,50 zł

Dostępny
Nowość
Promocja

aluminiowa sztaluga malarska

 

naša cena 105,50 zł

Dostępny

 

naša cena 613,90 zł

Dostępny

bežná cena 364,90 zł

naša cena 335,50 zł

Dostępny

malarska sztaluga dla dzieci

bežná cena 95,90 zł

naša cena 79,50 zł

Dostępny

sztalugi malarskie studyjne

 

naša cena 133,90 zł

Dostępny

malarska sztaluga plenerowa

bežná cena 148,90 zł

naša cena 138,90 zł

Dostępny

bežná cena 763,90 zł

naša cena 666,90 zł

Dostępny

bežná cena 50,90 zł

naša cena 37,90 zł

Dostępny

 

naša cena 83,90 zł

Dostępny

 

naša cena 37,90 zł

Dostępny

bežná cena 153,90 zł

naša cena 138,90 zł

Dostępny

 

naša cena 32,90 zł

Dostępny

Sztalugi malarskie ARTMIE

bežná cena 26,90 zł

naša cena 22,90 zł

Dostępny

bežná cena 335,90 zł

naša cena 287,50 zł

Dostępny

 

naša cena 37,90 zł

Dostępny

 

naša cena 47,50 zł

Dostępny

 

naša cena 95,50 zł

Dostępny

Sztalugi malarskie ARTMIE

 

naša cena 20,90 zł

Dostępny

bežná cena 191,90 zł

naša cena 143,50 zł

Dostępny

Sztalugi malarskie ARTMIE

bežná cena 143,90 zł

naša cena 124,50 zł

Dostępny

Jak wybrać sztalugę malarską?

Czy wyobrażasz sobie artystę malującego obraz bez sztalugi? W dzisiejszych czasach dla każdego malarza sprawą oczywistą jest posiadanie sztalugi. Wraz ze sztalugą malarską z łatwością stworzysz kolejne arcydzieło. Sztalugi malarskie to doskonałe wyposażenie, bez którego po prostu nie można się obejść. Sztaluga  zapewni Ci przestrzeń i ułatwi malowanie. Oferujemy szeroki wybór wysokiej jakości sztalug malarskich w rozsądnej cenie, które nadają się do malowania lub do prezentacji gotowych dzieł sztuki. Wybór sztalugi malarskiej jest ważną decyzją dla artysty i zależy od konkretnych potrzeb, stylu malowania, preferowanych mediów, cech sztalugi i wreszcie wykorzystania przestrzeni. Do pracowni lub studia polecamy sztalugi studyjne, które nadają się do malowania na większych formatach podobrazi. Dla początkujących lub tych, którzy nie posiadają dużej przestrzeni, odpowiednia będzie sztaluga stołowa. Dla tych, którzy uwielbiają malować w plenerze, odpowiednia będzie sztaluga plenerowa. Oczywiście nie możemy zapomnieć o najmniejszych artystach, dla których mamy sztalugi malarskie dla dzieci.  

Sztalugi malarskie studyjne

Jeśli tworzysz sztukę w swojej własnej pracowni lub studiu, sztaluga malarska powinna być Twoim głównym lokatorem! W końcu sztaluga studyjna to podstawa sztuki! Jest to klucz do tego, aby móc tworzyć naprawdę wspaniałe obrazy artystyczne. Znajdziesz tu sztalugi o prostych konstrukcjach po skomplikowane sztalugi profesjonalne. Produkowane są w różnych wariantach, typach i kolorach. Zapraszamy do wyboru cięższej i większej sztalugi malarskiej, która dzięki wysuwanemu ramieniu szczególnie nadaje się do malowania na płótnach o większych wymiarach. Nasze sztalugi malarskie studyjne dla artystów są najwyższej jakości, dzięki czemu możesz mieć pewność, że zawsze spełnią Twoją artystyczną potrzebę. Zapewniają kompaktową użyteczność i mocne wsparcie-wytrzymałość, możliwość regulacji, łatwość i stabilność przy długotrwałym użytkowaniu. Nie zapomnij wyposażyć swojego studia w odpowiednim stylu z naszymi sztalugami!

 Sztalugi plenerowe

Jeśli w zamkniętym studio skończyła Ci się inspiracja, najwyższy czas na plener. Wystarczy wziąć sztalugę plenerową i przygotować się na nową dawkę kreatywności i inspiracji bezpośrednio na łonie natury. Ustaw sztalugi malarskie na zewnątrz, przygotuj farby, ustaw podobrazie i zacznij tworzyć z tym wspaniałym pomocnikiem. Sztaluga plenerowa, to jedna z tych sztalug, które dość łatwo możesz zabrać ze sobą w wybrane miejsce. W przypadku malowania na przykład w plenerze potrzebna jest nieco lżejsza i przenośna sztaluga płócienna, która powinna mieć również możliwość stabilnego postawienia na dowolnej powierzchni. Dlatego sztaluga zewnętrzna ma cienkie nogi, czasem z kolcem do wbicia w ziemię, czasem z antypoślizgowym gumowym pokryciem, a dzięki przesuwnemu ramieniu łatwo dopasowuje się do wysokości płótna malarskiego. W naszej ofercie znajdziecie klasyczne sztalugi drewniane, ale także sztalugi aluminiowe w praktycznym etui. Sztaluga do malowania na zewnątrz otwiera nieskończone możliwości artystycznych kreacji! Nie zwlekaj, wybierz swoją ulubioną sztalugę malarską i wyrusz na łono natury!


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

ZTNhZDZjYT