O NAS
Maliarskeplatno.sk zmienia się na ARTMIE

Nasza przygoda rozpoczęła się już w 2007 roku, kiedy to poprzez starannie zebrane pomysły założycieli Valeriana i Danki, oraz ich młodego zespołu grafików, narodził się kolejny w rodzinie MYHOME e-shop. W ten właśnie sposób na wschodzie Słowacji, w samym sercu Europy, rozpoczyna się historia, która początkowo dotyczyła zaledwie kilku ludzi. Moglibyśmy ich wtedy policzyć na palcach jednej ręki. Każdego z nich łączyło jednak zamiłowanie do sztuki i tworzenia i nie trzeba było długo czekać, by świat zauważył ich pasję.

Stopniowo zespół rozrastał się, dodając nowych kreatywnych pasjonatów, cenne doświadczenie, świetne pomysły i najciekawsze produkty ze świata sztuki, które wkrótce sprawiły, że przenieśliśmy się do nowej siedziby i pozwoliliśmy naszym magazynom rosnąć jak grzyby po deszczu. Po kilku latach maliarskeplatno.sk znalazło się także w sąsiednich krajach, zmieniło logo i coraz częściej cieszy się pięknymi kreatywnymi przedsięwzięciami, którymi my #zmiloscidosztuki z radością dzielimy się ze wszystkimi towarzyszami naszej przygody.

 

HANDMADE PODOBRAZIA

Po pewnym czasie zauważyliśmy, że mimo tej samej nazwy, każde płótno malarskie jest inne i nie każdy producent oferuje je w takiej jakości, jaką my pragniemy sprzedawać naszym Klientom. Z pełnym zaangażowaniem zabraliśmy się więc za produkcję własnego, profesjonalnego płótna na odpowiedniej drewnianej ramie, które wykonywane jest dla nas na zamówienie we włoskiej, rodzinnej manufakturze i które z dumą możemy określić jako najlepszej jakości na rynku.

Kolejne lata przyniosły, oprócz rozwoju, wejście na nowe rynki i górę nowości, które postanowiliśmy testować. Stworzyliśmy CreativLab, kreatywne studio, w którym codziennie eksperymentujemy z farbami, pędzlami i produktami o kreatywnym smaku. Chcesz dowiedzieć się więcej o naszych kreatywnych testach? Sprawdź świeże wiadomości z naszego świata sztuki na Facebooku lub Instagramie.

Ponad 15 lat na rynku 

Świętowaliśmy nasze okrągłe urodziny, przy okazji odkrywając, że mamy w magazynie ponad 20 000 produktów od około 40 globalnych marek zaopatrujących miłośników sztuki. Każdego dnia starannie wybieramy dla Was kolejne nowości, a że nasze magazyny wydawały się nam małe, rozpoczęliśmy budowę nowych, z którymi wiążemy wielkie plany. Wszystko dla waszej radości tworzenia.

Dziś, po prawie 15 latach, zaopatrujemy w kreatywne potrzeby artystów w 16 krajach, a nasza rodzina MY HOME liczy ponad 70 sklepów. W wielu z tych krajów jesteśmy liderem rynku, zwłaszcza na Słowacji, w Czechach, na Węgrzech i w Rumunii.

 

Maliarskeplatno.sk zmienia się na ARTMIE.SK

Nad czym obecnie pracujemy? Szukamy kolejnych sposobów na przeniesienie naszego entuzjazmu twórczego do nowych projektów. Pragniemy opowiadać o naszych produktach i dzielić się kreatywnością jeszcze bardziej, niż do teraz. Chcemy również być w bliskim kontakcie z Tobą każdego dnia i cieszyć się naszą przyjaźnią m.in. na socjalnych sieciach. Z tego powodu eshop maliarskeplatno.sk przekształcił się w ARTMIE.sk. Ta specyficzna nazwa powstał z połączenia słów ART i AMIE (z francuskiego l´amie = przyjaciel). Zainspirował nas język francuski, który naszym zdaniem wyraża miłość (nie tylko) do sztuki w bardziej subtelny sposób, niż jakikolwiek inny język na świecie. Jednak, naszą siedzibą pozostajemy w sercu Europy i zawsze będziemy z tego dumni!


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

NzRmMDg