Wprowadzenie » Płótna malarskie » Płótno w rolce / na metry

Płótno malarskie w rolce


Płótno malarskie ARTMIE

 

naša cena 714,90 zł

Dostępny

bežná cena 407,90 zł

naša cena 287,50 zł

Dostępny

 

naša cena 10,50 zł

Dostępny

 

naša cena 666,90 zł

Dostępny
darmowa dostawa

bežná cena 15,90 zł

naša cena 11,90 zł

Dostępny

 

naša cena 954,90 zł

Dostępny

 

naša cena 8,90 zł

Dostępny

Czy próbowaliście już drodzy artyści białego płótna z naszej oferty profesjonalnych płócien malarskich gruntowanych lub czarnego płótna? Może zainteresuje Was również płótno malarskie na rolce? Jeśli jesteś jednym z tych, którzy lubią miłą artystyczną i relaksującą rutynę podczas przygotowywania płótna malarskiego do malowania, witaj u nas! Bo mamy dla Ciebie płótno malarskie na rolce! Dzięki temu masz możliwość samodzielnego naciągnięcia płótna na blejtram, gruntowania go i ogólnie oswojenia się z etapem przygotowawczym. Ta część procesu tworzenia ma swoją własną magię. Dla niektórych artystów to podstawa tworzenia dzieła, podkład, na którym powstanie obraz.

Dla tych, którzy chcą od razu przejść do tworzenia, mamy płótno malarskie, które jest już uprzednio zagruntowane, natarte białym gesso. Zazwyczaj są to wysokiej jakości podwójne uniwersalne gesso. Dlaczego gesso jest tak ważne? Grunt, czyli gesso, sprawia, że płótno jest trwalsze, także Twoje dzieło będzie dzięki niemu trwałe. Będzie Ci też wygodniej malować na tak przygotowanym płótnie i unikniesz sytuacji, w której farba przecieka na drugą stronę.

Oferujemy również płótno malarskie na metry. Myślimy o wszystkich, najbardziej chcielibyśmy spełnić wszystkie wasze kreatywne sny. Staramy się więc oferować szeroki asortyment, zawsze mamy przygotowane dla Was nowości i nowoczesne "gadżety". Do wyboru są różne rozmiary płótna, więc wybierasz w zależności od tego, czego w danej chwili potrzebujesz. Jeszcze lepszym pomysłem jest zaopatrzenie się w zestaw płócien. Jeśli właśnie dostajesz malarskiej gorączki, chwyć za płótno i namaluj ten niesamowity pomysł. Albo wybierzcie się gdzieś w plener, ze znajomymi, którzy też malują i stwórzcie coś razem.  Każde dzieło może mieć swoje emocje, w każdym dziele można zaoferować coś z siebie, swoje doświadczenie lub pomysł twórczy. Trzeba tylko mieć coś pod ręką, co z radością przyjmie twoje pomysły i pociągnięcia pędzlem.

Pomożemy Ci więc znaleźć płótno, a w zamian dasz światu nową perspektywę. Wypróbuj więc płótno malarskie na rolce, które oferujemy zarówno z białym, jak i czarnym gruntem. Możesz również wybrać rozmiar, którego potrzebujesz. Skorzystaj z różnych rabatów na produkty, wysyłki i okazyjnych pakietów. Cieszymy się, że jesteście z nami.


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

MDdhNWNmZj