Wprowadzenie » Farby olejne

Artystyczne farby olejne

.

 

Jesteś ciekawy, jak Twój obraz będzie wyglądał za lat kilka? Pokażemy ci >>> 

Znajdź olejne inspiracje, video poniżej ▼ 

 


Farba olejna dla artystów

 

naša cena 18,90 zł

Dostępny
Nowość

bežná cena 36,90 zł

naša cena 36,50 zł

Dostępny
Nowość
Promocja

profesjonalna farba olejna

 

naša cena 57,50 zł

Dostępny
Nowość

profesjonalna farba olejna

 

naša cena 76,50 zł

Dostępny
Nowość

profesjonalna farba olejna

 

naša cena 47,50 zł

Dostępny
Nowość

Profesjonalne farby olejne

 

naša cena 52,50 zł

Dostępny
Nowość

wodorozcieńczalna farba olejna

 

naša cena 69,90 zł

Dostępny

 

naša cena 55,50 zł

Dostępny

 

naša cena 335,50 zł

Dostępny

farby olejne Essentials, Royal & Langnickel

bežná cena 186,90 zł

naša cena 157,90 zł

Dostępny

Farby olejne Rembrandt - Royal Talens

 

naša cena 34,90 zł

Dostępny

zestaw farb olejnych 24 szt x 12 ml

 

naša cena 83,90 zł

Dostępny

Farba olejna Ladoga St. Petersburg

 

naša cena 15,90 zł

Dostępny

werniks woskowy, lakier woskowy

 

naša cena 95,50 zł

Dostępny

bežná cena 27,90 zł

naša cena 22,90 zł

Dostępny

 

naša cena 148,50 zł

Dostępny

zestaw farb olejnych Royal & Langnickel

bežná cena 81,90 zł

naša cena 66,90 zł

Dostępny

zestaw Royal & Langnickel, farby olejne, zestaw farb olejnych

bežná cena 181,90 zł

naša cena 148,50 zł

Dostępny

bežná cena 95,90 zł

naša cena 81,50 zł

Dostępny

Farby olejne Master Class

 

naša cena 22,90 zł

Dostępny

Farba olejna szybkoschnąca Winsor & Newton Griffin Alkyd 37 m

 

naša cena 20,50 zł

Dostępny

 

Dlaczego warto wybrać farby olejne?

Farby olejne są nieśmiertelne! Ich jakość artystyczna jest już dobrze znana od dawna, wielu twórcom. Reprezentują one priorytetowe artykuły plastyczne o długiej tradycji i historii, które stały się częścią dzieł sztuki najbardziej utalentowanych artystów ubiegłego wieku. Były popularne i cenione, jeszcze znani artyści tacy jak Vincent van Gogh, Rembrandt, Claude Monet czy Andy Warhol używali ich na płótnie w swoich najsłynniejszych dziełach. Farba olejna jest szczególnie atrakcyjna dla tych, którzy z otwartym umysłem chcą w pełni wykorzystać głębię artystycznej wrażliwości. Ponieważ farby olejne zazwyczaj schną bardzo powoli, artyście pozostaje pole do ciągłych eksperymentów artystycznych i "dopracowywania" własnego dzieła. Nawet w ten sposób można stworzyć najpiękniejsze obrazy. W naszej ofercie można znaleźć także różne zestawy farb olejnych artystycznych.

Jakościowe farby olejne dla artystów

Farby olejne dla artystów są nieodzowną częścią artystycznego i twórczego świata. Niezależnie od tego, czy jesteś początkującym, czy profesjonalistą, zawsze sięgaj po jakość. Wysokiej jakości farby olejne zapewniają większą przyjemność z malowania i wizualnie wyglądają znacznie subtelniej. Paleta kolorów farb olejnych ma nostalgiczny charakter, a kiedy już zaprzyjaźnisz się z techniką nakładania kolorów, możesz nieustannie odkrywać piękno malarstwa olejnego we własnym domu lub pracowni. W naszym asortymencie znajdziesz na przykład farby olejne Royal Talens, które idealnie nadają się do profesjonalnej edukacji artystycznej oraz do pracy twórczej dla miłośników malarstwa olejnego. Połączeniem wysokiej jakości i przystępnej ceny jest farba olejna Van Gogh. Są to również farby olejne rozcieńczalne wodą. Albo farby olejne Umton mogą być najlepszym wyborem dla artystów, studentów lub dla początkujących malarzy.

Różnorodne zestawy farb olejnych

Skorzystaj z  oferty naszych zróżnicowanych zestawów farb olejnych. Zestaw farb olejnych otwiera artystyczny świat pełen możliwości i kreacji. Szczególną popularnością cieszą się ze względu na ich uniwersalność i zastosowanie dużej gamy odcieni kolorystycznych oraz różnych dodatków plastycznych. Nasze zróżnicowane zestawy farb olejnych oferują wszystko, czego potrzebuje i co docenia prawdziwy artysta. Znajdziesz tu pełną gamę kolorowych farb olejnych różnych marek artystycznych. Przykładem może być zestaw farb olejnych Rembrandt, których wieloletnia renoma sprawiła, że są to jedne z najbardziej popularnych i wszechstronnych farb współczesnego, nowoczesnego świata. Albo zestaw farb olejnych Umton, który zachwyci nie tylko początkującego, ale i zaawansowanego artystę. Każdy zestaw farb olejnych jest w jakiś sposób wyjątkowy, dlatego zawsze wybieraj według swojego własnego gustu! Dodatkowo możesz wykorzystać taki zestaw jako prezent dla osoby, która byłaby zachwycona ciekawym i praktycznym upominkiem artystycznym.

Różne preparaty i media do malarstwa olejnego

Malarstwo olejne jest w pewnym sensie jedną z bardziej wymagających technik artystycznych. Podczas pracy z farbami olejnymi często musimy stosować preparaty do malarstwa olejnego. Farby olejne można łączyć z różnymi mediami, takimi jak rozpuszczalniki, lakiery wykończeniowe, werniksy, preparaty do rozcieńczania, spowalniania lub przyspieszania wysychania farb olejnych itp. Rozcieńczalnik do farb olejnych i rozcieńczalnik bezwonny są stosowane głównie do rozcieńczania farb olejnych. Najczęściej stosowany jest olej lniany. Olejki eteryczne, takie jak olejek lawendowy lub rozmarynowy, są stosowane głównie w celu spowolnienia wysychania. Aby przyspieszyć schnięcie, można zastosować sykatywę haarlemský lub kobaltową. Najpopularniejszym rozpuszczalnikiem do farb olejnych, zwłaszcza przy czyszczeniu pędzli, jest terpentyna. Werniks końcowy do malarstwa olejnego zapewnia ochronę obrazu olejnego przed zabrudzeniem powierzchni, żółknięciem lub blaknięciem kolorów.

 

 


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

ZmNjZjk0M