Wprowadzenie » Płótna malarskie » Płótno na tekturze

Gruntowane płótno na tekturze, panel malarski


Gruntowany panel malarski

 

naša cena 9,50 zł

Dostępny

Gruntowany panel malarski

 

naša cena 5,90 zł

Dostępny

Gruntowany panel malarski

 

naša cena 9,50 zł

Dostępny

Panel malarski gruntowany

 

naša cena 7,50 zł

Dostępny

Gruntowany panel malarski

 

naša cena 5,90 zł

Dostępny

Panel malarski Leniar

 

naša cena 8,90 zł

Dostępny

 

naša cena 8,90 zł

Dostępny

Lubisz eksperymentować? Jeśli tak, to może warto zainteresować się czymś innym niż klasyczne białe podobrazie.  Jeśli tak jest, to polecamy malowania na płótnie malarskim naklejonym na tekturę lub sklejkę, tzw. panel malarski. Panel malarski jest również wstępnie gruntowany za pomocą gesso. Niezależnie od tego, czy malujesz farbami akrylowymi, farbami temperowymi czy olejnymi, panel uatrakcyjni całe dzieło. Coraz większą popularnością cieszą się okrągłe panele malarskie. Nie tylko są nieco tańsze, ale oferują Ci nowe alternatywy tworzenia. W końcu to coś innego niż tradycyjne płótno. Z nimi też warto eksperymentować. Są bardzo trwałe, naprawdę odporne na przeciekanie farby, łatwe i wygodne w pracy.

W przypadku, gdy chcesz kupić płótno dla swoich dzieci, oferujemy płótna malarskie dedykowane dzieciom. Dzieci uwielbiają tworzyć, należy zadbać o to, aby sztuka nigdy się im nie znudziła. Czy chcesz, aby spróbowali klasycznego białego płótna? A może uważasz, że czarne płótno przykuje ich uwagę? Naszym zdaniem świetnym wyborem są również panele malarskie. To nowoczesny, prosty sposób na rozwijanie kreatywności, możesz wybrać okrągły kształt, aby dzieci wymyśliły coś nowego ! 

Nie należy jednak zapominać o sprawdzeniu przygotowania płótna przed malowaniem. Jeśli kupiłeś płótno, które jest już gotowe do malowania, świetnie! Jeśli zależy Ci na tym, aby samodzielnie wykonać przygotowanie płótna, to również to chwalimy. Poznasz proces tworzenia od pierwszego do ostatniego etapu. I to jest coś, czego każdy artysta powinien spróbować przynajmniej raz. Więc najpierw rozciągnij płótno, przymocuj je tak, aby było stabilne i zacznij nacierać szerokim pędzlem, rozcierając równomiernie gesso. Znajdziesz u nas wszystkie niezbędne pomoce do tego zabiegu. Gruntuj płótno w kilku warstwach, jak najbardziej równomiernie. Potem wystarczy poczekać aż płótno wyschnie, pędzel w dłoni i Twój pomysł stanie się pięknym dziełem sztuki. Cieszymy się, że wybraliście nas i mamy nadzieję, że będziemy mogli pomóc Wam z zakupem każdego produktu i odpowiedzią na ewentualne pytania. Twórzcie z radością, drodzy artyści! Pozdrowienia od miłośniczki sztuki, Janki!


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

YzE0ODllN