Wprowadzenie » Hobby farby

Farby hobbystyczne do kreatywnego tworzenia


 

naša cena 16,90 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 12,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 6,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 7,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 33,50 zł

Dostępny
Nowość

kolorowe kredy do włosów

 

naša cena 28,50 zł

Dostępny
Nowość

farby do malowania twarzy

 

naša cena 47,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 59,90 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 201,50 zł

Dostępny

 

naša cena 201,50 zł

Dostępny

 

naša cena 205,90 zł

Dostępny

 

naša cena 201,50 zł

Dostępny

 

naša cena 201,50 zł

Dostępny

 

naša cena 201,50 zł

Dostępny

nabój do markerów tekstylnych kreul

 

naša cena 32,90 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 11,50 zł

Dostępny
Nowość

Markery tekstylne

 

naša cena 6,90 zł

Dostępny
Nowość

Markery tekstylne

 

naša cena 7,50 zł

Dostępny
Nowość

farby dla dzieci, do malowania palcami KREUL

 

naša cena 143,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 46,90 zł

Dostępny
Nowość

tekstylne markery dla dzieci

 

naša cena 85,90 zł

Dostępny
Nowość

Farby do tekstyliów w różnych odcieniach

Malowanie na tkaninach to doskonały sposób na kreatywne tworzenie. Niezależnie od tego, czy wypróbujesz go na jeansach, koszulkach czy poszewkach na poduszki, istnieje niezliczona ilość sposobów na zdobienie. Można wypróbować farby do tkanin, różne naprasowywanki, popularne są również brokaty i markery. Farba do tekstyliów jest zazwyczaj wodorozcieńczalna.  Markery są przydatne podczas malowania, ułatwiają uzyskanie konturu na tkaninach. Można też użyć pędzla. Niektórzy jednak preferują farby w sprayu do tekstyliów i my polecamy ich wypróbowanie dla uzyskania ciekawego efektu. Malując na tekstyliach, można ozdobić nie tylko ubrania, ale i swój dom. Największą zaletą jest to, że zawsze tworzysz oryginalne dzieło. Możesz użyć szablonów, które pomogą Ci w tworzeniu. Nie musisz się bać tej techniki, nawet jeśli jesteś amatorem. Jedyne czego potrzebujesz oprócz narzędzi to chęć tworzenia, a także szczypta kreatywność.

FARBY DO DEKORACJI SZKŁA

Malowanie na szkle jest przyjemne i relaksujące. Jest to dość prosta technika, jeśli wybierzesz płaską szklaną powierzchnię. Szklane słoiki są nieco trudniejsze do pomalowania, ale przy odrobinie wprawy każdy z pewnością sobie poradzi. Do tej techniki będziesz musiał zaopatrzyć się w farby do szkła. Kontury nie zawsze wychodzą tak, jak byśmy chcieli za pierwszym razem, ale wystarczy odrobina praktyki. Polecamy zapoznanie się z naszą ofertą. Postawiliśmy na jakość i zaopatrzyliśmy się w marki, które cieszą się największą popularnością wśród artystów. Można też zaangażować dzieci w malowanie na szkle. Malowanie na szkle z pewnością ich zabawi i nauczy czegoś nowego.

KREATYWNE FARBY DO CERAMIKI

Malowanie na ceramice i porcelanie znane jest już od wieków.  Zdobienie tego typu przedmiotów to czysta fantazja! Farba na porcelanie lub farba na ceramice może zdziałać cuda. Można stworzyć piękne zestawy porcelanowe. Dekoracje zawsze mogą być inne i oryginalne. Pomożemy Ci w rozpoczęciu przygody z tą techniką, głównie dzięki naszym farbom. Jeśli chcesz ozdobić przedmioty, które nie mogą być wystawione, na działanie wysokich temperatur, powinieneś wybrać farby do ceramiki bez konieczności wypalania. Te wysychają na powietrzu, są wolnoschnące.

Farby do malowania na jedwabiu

Malowanie na jedwabiu to stara technika, w której przez długie wieki nic się nie zmieniło, tak samo fascynuje nas jedwab i tak samo go kochamy. Jedwabnych apaszek nie powinno zabraknąć w szafie żadnej kobiety. Malowanie na jedwabiu jest przyjemne. Jedwab wywołuje w nas uczucie czułości, piękna i luksusu. Malowanie jedwabiu tylko zwiększy jego atrakcyjność. Dlatego polecamy wypróbowanie tej techniki. Tutaj znajdziesz różne marki farb do jedwabiu. Farby do jedwabiu Javana są wysokiej jakości, mają piękne świeże kolory i z pewnością dadzą Ci wiele przyjemności podczas malowania nimi. Jeśli chcesz mieć wszystko gotowe do malowania z wyprzedzeniem, ułatw sobie zadanie, kupując zestawy do malowania jedwabiu. Życzymy Wam wielu kreatywnych pomysłów i twórczej cierpliwości. Tworzenie na jedwabiu oczaruje Cię tak, że z pewnością będziesz do niego wracać z przyjemnością.

Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

ZWZiMWFlO