Wprowadzenie » Nasze marki » PROFIL

Profil - farby tekstylne


 

naša cena 12,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 6,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 7,50 zł

Dostępny
Nowość

 

naša cena 10,90 zł

Dostępny
Nowość

Malowanie na tkaninach jako relaks 

Malowanie to relaks. Wprowadza w dobry nastrój i daje możliwość rozwoju potencjału. Farby tekstylne to fantastyczne narzędzie do wyrażania własnej osobowości. 

Artystyczna marka Profil łączy właśnie te dwie idee, które napędzają ją do dalszego działania. W tej kategorii znajdziesz wysokiej jakości farby do tkanin w świetnych cenach. Farby tekstylne Profil to najlepsze narzędzie twórcze dla artystów hobbystów. Malowanie na koszulkach, poduszkach, torbach, kurtkach i innych tekstyliach to niesamowity sposób na wyrażenie samego siebie. Zachwyć swoich bliskich niezwykłym, ręcznie malowanym prezentem także przy użyciu farb akrylowych Profil.

 

Farby tekstylne z 25-letnią tradycją

PAINT IT jest producentem farb artystycznych marki Profil. Ich przygoda z farbami trwa od ponad 25 lat. Przez ten czas farby Profil stały się popularnym produktem malarskim na rynku w Polsce, wybieranym zarówno przez amatorów, jak i profesjonalistów. PROFIL i PAINT IT, charakteryzuje wytrwałość, pasja i pracowitość. Co roku oferta farb jest poszerzana o nowe, ciekawe produkty artystyczne takie jak markery do tkanin, farby do jedwabiu nadające się do techniki airbrush, farby do denimu, farby perłowe, farby 3D, świecące farby do tkanin, farby UV, farby akrylowe itp. 

 

Nietoksyczne i niedrogie farby akrylowe i tekstylne

Wszystkie farby Profil są produkowane w Polsce, są nietoksyczne i nieszkodliwe. Dlatego są to farby bezpieczne dla dzieci, kobiet w ciąży i alergików. Samodzielnie pomalowane ubrania możesz nosić z dumą i bez obaw o swoje zdrowie. O tym jak malować na tekstyliach można dowiedzieć się z konkretnych produktów oraz w naszych filmikach lub na blogu. Oddaj się swojej kreatywności dzięki szerokiej gamie odcieni, w tym neonowym, złotym i srebrnym. Malowanie na tkaninie jeszcze nigdy nie było tak przystępne pod każdym względem!


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

OTYyNzgy