Wprowadzenie » Nasze marki » Schmincke

Artystyczne farby Schmincke

Produkt nie został odnaleziony w tym dziale.


Artykuły artystyczne Schmincke

"Dążymy do tego, by być najlepszym". To motto wypowiedzieli przed laty założyciele firmy Schmincke & Co., Hermann Schmincke i Josef Horadam. Od 1881 roku ich manufaktura stopniowo przekształciła się w jedną z najpopularniejszych na świecie marek dla artystów.

Schmincke Horadam - prestiż profesjonalnych malarzy - akwarelistów

Marka Schmincke od ponad 130 lat spełnia najwyższe standardy jakości. Wyjątkowe pigmenty i unikalne właściwości są w szczególności kojarzone z farbami akwarelowymi Schmincke. Horadam, bo taką nazwę noszą te wyjątkowe akwarele od nazwiska ich twórcy, słyną również z gamy farb o super granulacji Schmincke.

Schmincke Mussini i inne artystyczne przysmaki

Jeśli wolisz tradycyjne farby, farby olejne Mussini z pewnością Cię rozruszają. Materiały plastyczne Schmincke są produkowane z zastosowaniem najwyższych standardów i procedur zebranych od doświadczonych malarzy akademickich z całego świata. Inne znane farby Schmincke to studenckie farby akrylowe Schmincke Akademie oraz profesjonalna linia Schmincke PRIMAcryl.
Entuzjaści aerografów chętnie wybierają z bogatej linii aerografów Schmincke. ARTMIE poleca tę markę artykułów plastycznych każdemu, kto chce ruszyć do przodu i oddać się wymarzonym zajęciom plastycznym.


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

NWNhYmFhN