Nasze gwarancje

Dlaczego warto robić u nas zakupy?

 

Mamy pasję do pracy artystycznej i twórczej, malarstwa, grafiki, ale przede wszystkim uwielbiamy wyposażać nasze mieszkania i domy w wyjątkowe dekoracje. Rozwijamy nowe możliwości i mamy oko na gorące nowości w świecie artystycznym. Słuchamy Twoich pragnień i uwielbiamy rozmawiać z Tobą przez telefon, czat, Facebook, Instagram czy Tiktok.

Argumentów przemawiających za tym, aby nas wybrać jest z pewnością o wiele więcej, ale oto główne z nich:

  • wszystkie produkty posiadamy na magazynie
  • znajdziesz u nas bezkonkurencyjne ceny
  • mamy wspaniały zespół obsługi klienta, który pomoże Ci dowiedzieć się wszystkiego o świecie sztuki
  • dodamy do oferty to, czego szukasz, jesteś naszą gwarancją stale rosnącego asortymentu (ponad 20 000 produktów)
  • posiadamy najwyższej jakości płótna malarskie na rynku, szeroki wybór i najwięcej rozmiarów
  • tworzymy własne filmy z tutorialami i porównaniami jakości, które znajdziecie na naszym Facebooku, Instagramie, Tiktok lub kanale YouTube
  • mamy setki pozytywnych opinii klientów nie tylko na naszym koncie na Facebooku, ale także na Heurece, co świadczy o naszym profesjonalizmie i bezpiecznych zakupach

Jesteśmy tu dla Ciebie i Twojej twórczości

 

Pochodzimy z serca Europy, gdzie znajduje się nasza główna siedziba. Jeśli więc miłość do sztuki ma się rozprzestrzeniać po całym świecie, to skąd ma pochodzić, jeśli nie z jej serca? Rozwinęliśmy się już do 16 krajów w Europie i idziemy dalej. Jeśli interesuje Cię nasza pełna historia, znajdziesz ją w informacjach: O nas. Oprócz sklepów internetowych, nasze magazyny rosną jak grzyby po deszczu, co oznacza szybszą dostawę lub wymianę dla naszych klientów. Są nowoczesne, kolorowe i tętnią życiem wraz z pełnymi półkami. Chodzimy po nich często, sprawdzając czy wszystko jest w porządku i nie możemy oderwać od nich oczu. Każdy przedmiot ma swoje miejsce honorowe i numer, dzięki czemu możemy szybko i bezbłędnie poskładać w całość Twoje zamówienie. Wystarczy kilka stuknięć w tablet, pakowanie w pudełko i paczka jedzie do Ciebie i to #zmiloscidosztuki.

vratenie do 100 dni artmie

Dajemy ci 100 dni na zwrot

Wiemy, że proces tworzenia nie zawsze jest sprawą krótkotrwałą.  
Lata doświadczeń przekonały nas, że wolicie Państwo być wprowadzani w artystyczne rozkosze stopniowo. 
Czasami nowa marka farby akrylowej, płótno profi lub sztalugi to miłość od pierwszego wejrzenia, a innym razem produkt kreatywny po prostu nie pasuje do koncepcji Twojej pracy. 
W porządku. 
Dlatego też wydłużyliśmy okres zwrotu produktów do 100 dni.*
Wybierz z sercem. ARTMIE jest tu dla Ciebie i Twojej twórczości.

 * Więcej szczegółów znajdziesz w dziale Wymiany i zwroty.

 

Dlaczego warto wybrać artykuły plastyczne w ARTMIE?

Dzięki Wam, naszym klientom oraz naszej ciężkiej pracy nad nieustannym doskonaleniem i przynoszeniem tego, co najlepsze w świecie sztuki i spełnianiu marzeń każdego artysty, jesteśmy zwycięzcami konkursu ShopRoku2019 w kategorii handmade i kreatywność.

Pamiętaj, że jesteśmy tu dla Ciebie! Nie wahaj się wysłać nam sugestii dotyczących ulepszeń lub wskazówek dotyczących nowych produktów, których u nas nie znalazłeś. Wyślij nam swoje wskazówki dotyczące produktów na adres info@artmie.pl . Jeśli możemy Ci w jakiś sposób pomóc, skontaktuj się z nami telefonicznie, mailowo, na czacie lub na naszej stronie na Facebooku. Zrobimy wszystko, aby pomóc Ci rozwiązać każdy problem tak szybko i skutecznie, jak to możliwe. Obiecujemy!

W sprawie wymian, reklamacji i wszelkich nieporozumień z zamówieniem prosimy o kontakt telefoniczny pod numerem +421 948 919 677 (pn-pt: 8.00-15.30) lub mailowy reklamacje@artmie.pl . Każdą wiadomość traktujemy w sposób przyjazny, z szacunkiem i dążymy do waszej maksymalnej satysfakcji.

Twój zespół ARTMIE.pl


Utworzony przez system www.sklep-szybko.pl

ZDAyOT